Hakkımızda

Hakkımızda

 

2010 yılında başlayan Güvenilir Kargo Taşımacılığı, Turizm Hizmetleri, İnşaat ve Emlak Danışmanlığı, Tekstil Faaliyetleri ve Danışmanlık Hizmetlerimiz ile Müşterilerimizin Güvenini kazanmış ve Hedeflerimize emin adımlar ile ilerlemekteyiz

Harbiteks olarak Dürüst, güvenilir iş anlayışı ile şirket ilişkileri kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve kalitemiz ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan bir anlayışta iş yapmaktayız.

Harbiteks Şirketler Grubu olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tuturak kaliteli hizmet ortaya çıkarmak en önemli unsurumuzdur. Personellerimizin Ahlaklı ve disiplinli çalışması ile iş ayrımı gözetmeksizin özenli ve stratejik çalışmalarıyla müşterilerimize en iyi hizmetleri vermektedir.

Yaptığımız ihracatlar ile Ülkemiz ekonomisine katkı sunmak , iş hacmini artırmak ve devamlılığını sağlamak en önemli politikalarımızdandır.

Hakkımızda

Hakkımızda

Harbiteks Grup olarak bünyemiz kargo taşımacılık, turizm seyehat, inşaat yapı ve tekstil hizmtlerini, profesyonel ve uzman ekibimiz ile müşteri memnuniyetini yılların verdiği deneyimle beraber ön planda tutmaktayız. Siz değerli müşterilerimize Harbiteks Grup'u şeçtiğiniz için teşekkür ederiz.